Vďaka Vaším dopytom a následnej konzultácii nášho tímu, vrátane našich výrobných partnerov, sme sa Vám rozhodli ponúknuť niekoľko typov možnosti úhrady Vašich objednávok.


a) Platba vopred

- pre našich nových, prípadne neregistrovaných zákazníkov ponúkame „platbu vopred“. Ide o najjednoduchší spôsob úhrady ako aj pre Vás, tak aj pre nás.

Po Vašom vytvorení objednávky Vám následne odošleme emailom naše potvrdenie objednávky spolu s faktúrou, na ktorej sa nachádza celková cena objednávky (prípadne aj vrátane dopravy, ak ste dopravu požadovali).


Ak je to pre Vás možné, poprosíme o rýchlu úhradu danej faktúry, pretože na Vašej objednávke už pracujeme, avšak až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet môže dôjsť k úplnému spracovaniu Vašej objednávky. 


b) 30% po objednaní, zvyšných 70% pred/pri dodaní tovaru

- úplne rozumieme, že pri objednávkach prevažne s vyššou hodnotou, s dlhšou dobou dodania, prípadne s výrobou na mieru, nie je pre Vás ideálnym riešením uhrádzať celú sumu už pri objednaní. Preto sme pre Vás pripravili možnosť objednania a úplné spracovanie Vašej objednávky pri úhrade iba 30% z celkovej sumy objednávky.


Po Vašom vytvorení objednávky Vám následne odošleme emailom naše potvrdenie objednávky spolu so zálohovou faktúrou v hodnote 30% z celkovej sumy objednávky (prípadne aj vrátane dopravy, ak ste dopravu požadovali).

Ak je to pre Vás možné, poprosíme o rýchlu úhradu zálohovej faktúry, pretože na Vašej objednávke už taktiež pracujeme, avšak až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet môže dôjsť k úplnému spracovaniu Vašej objednávky.

Pred dodaním tovaru (alebo vrátane) Vám odošleme emailom druhú faktúru so zvyšnou hodnotou 70% z celkovej ceny objednávky.


c) Faktúra so splatnosťou pri dodaní tovaru

- táto možnosť je samozrejmosťou pri objednávkach od slovenských štátnych inštitúcii, miest a obcí, prípadne našich stálych a registrovaných zákazníkov.

Pri klasickej objednávke Vám automaticky ponúkame „platbu vopred“.
Avšak ak by ste mali záujem o inú možnosť úhrady Vašej objednávky, poprosíme uviesť Vašu žiadosť do poznámky k Vašej objednávke.
My Vašu žiadosť spracujeme a čo najskôr Vás informujeme o možnostiach úhrady Vašej objednávky. 

www.balatech.sk používa súbory cookies. Súhlasíte ?